Bosmanka w praktyce: jak i kiedy ją nosić?

Stylowe, dobrze dobrane nakrycie głowy może wpłynąć pozytywnie na całą, nawet najprostszą i najbardziej bazową stylizację. Czapka bosmanka to dodatek retro, który może podnieć całe zestawienie o kilka poziomów wyżej. Jak ją nosić przy stylu miejskim, aby wyglądała ciekawie? Oto kilka porad.

Kaszkiety w praktyce: na to zwracaj uwagę

Bosmanka w modzie młodzieżowej może nawiązywać do retro – zwłaszcza jeżeli będzie miała wzór kraty. Takie stylizacje będą ciekawie się prezentować przy bardzo bazowych ubraniach. Dodatkowo warto pamiętać, że:

  • Bosmanka ma nieco militarny charakter. Warto ją połączyć z oficerkami, aby styl był spójny.
  • Czapka tego typu dobrze wygląda również w stylizacjach oficjalnych. Warto to wykorzystać przy różnych okazjach.
  • Nawet ciemny kolor bosmanki wzbogaca stylizację, bo jest to czapka o ciekawym kroju.

Bosmanka na co dzień – jak ją nosić?

Noszenie bosmanki może stać się wyróżnikiem Twojego stylu, ale ważne jest, aby Twoje zestawienia były ze sobą spójne. To jest możliwe dzięki zastosowaniu dodatków w kolorze czapki – np. torby lub butów. Taka klamra kolorystyczna w stylizacji doskonale wpływa na jej ogólny wygląd i sprawia, że całość prezentuje się bardzo spójnie oraz niezwykle przemyślanie.

Kaszkiety nawiązują nieco do vintage, dlatego kurtka o podobnym stylu będzie doskonałym rozwiązaniem. Obecnie w modzie damskiej i męskiej style można przełamywać, więc zwyczajna puchówka również dobrze się sprawdzi. Jesienią bosmanki świetnie będą się prezentować z trenczami.

Bosmanka dostępna na stronie https://supersklep.pl/odziez-miejska-kaszkiety