Jak nosić długie skarpetki dla mężczyzn?

Obecny sezon to radość dla mężczyzn, którzy uwielbiają ten element garderoby. Czasy, w których skarpetki w połączeniu z sandałami były uważane za szczyt braku gustu, minęły bezpowrotnie. Dziś oferują one różnorodność, o której mężczyźni w ostatnich latach nie śmieli nawet marzyć.

Nie należy ignorować wyglądu skarpetek w nadziei, że nie zauważą. Dziś nie jest to prozaiczny element garderoby, ale stylowy dodatek, który przyciąga uwagę.

W tym roku długie skarpety noszone są w różnych kombinacjach

  • Ze spodenkami. Klasyczne szorty i monochromatyczne długie skarpetki z botkami to jeden z najbardziej ekstrawaganckich trendów.
  • Ze skręconymi spodniami. Dotyczy modeli z odciskami. Noś je tak, aby wzór był widoczny.
    W klapkach. W tym przypadku wybierz element garderoby, który będzie echem skarpetek. Na przykład, sweter lub szalik w podobnym kolorze i wzorze.

Nowoczesne skarpetki

Skarpety to pary pończoch poniżej wysokości kolan. Pomagają wygodnie nosić obuwie, utrzymują ciepło w chłodne dni, chronią obuwie przed przedwczesnym zużyciem, a skórę stóp przed uszkodzeniem pokrycia. Skarpety występują w różnych kolorach: gładkie, w kratkę, w paski, wzorzyste. Wielokolorowe lepiej nosić z dżinsami lub spodniami dresowymi.

Obecnie projektanci mody używają różnych skarpet w swoich kolekcjach jako rodzaj akcentu, aby przyciągnąć uwagę publiczności. W zależności od użytego materiału produkowane są skarpety: wełniane, lniane, bawełniane, bambusowe, nylonowe, poliamidowe, polipropylenowe i inne nowoczesne materiały oraz ich kombinacje.

Skarpetki dostępne na stronie SuperSklep.pl.