Jaki rodzaj czapki z daszkiem wybrać?

Istnieje wiele modeli czapek z daszkiem, które doskonale spełnią nasze oczekiwania. Okazuje się, że czapki są chętnie noszone przez dzieci, kobiety i mężczyzn. To nie tylko dodatek do stylizacji, lecz także skuteczna ochrona twarzy przed nadmiernym działaniem słońca. Warto poznać wszystkie rodzaje czapek z daszkiem, aby dokonać najlepszego wyboru. Jaką czapkę z daszkiem wybrać? Co oferują producenci? O czym musimy pamiętać?

Czapka z daszkiem

Najpopularniejszymi rodzajami czapek z daszkiem są:

  • Fullcap – to typ czapki z prostym daszkiem. Nie ma możliwości regulacji obwodu, a fullcapy są ulubionymi czapkami muzyków. Na koncertach muzycy chętnie wybierają takie produkty. 
  • Trucker – odznacza się tylnym panelem, który jest wykonany z przewiewnej siateczki. Truckery są uwielbiane przez kierowców ciężarówek. 
  • Bejsbolówka – znak rozpoznawczy to zakrzywiony daszek i guzik na czubku czapki. Najbardziej znane są modele z logo drużyny New York Yankees. 
  • Snapback – ma krótki daszek i przypomina czapkę fullcap. Z tyłu znajduje się zapięcie. 

Warto zauważyć, że każdy odbiorca skorzysta z szerokiego wyboru idealnych czapek z daszkiem. Postawmy na taki model, jaki będzie pasował do naszej twarzy. 

Dodatek do stylizacji

Kto powiedział, że czapkę z daszkiem można nosić jedynie latem? Pamiętajmy o tym, że ten element garderoby jest doskonałym dodatkiem na każdą porę roku. Podczas zakupu zwróćmy uwagę na wysoką jakość wykonania i styl czapki. Szeroki asortyment znajdziemy w wielu internetowych sklepach.