Sukienki w kwiatki nie tylko latem

Właśnie rozpoczyna się sezon letni, sklepy odzieżowe przeżywają oblężenie. Ogromne powodzenie mają między innymi sukienki, które świetnie nadają się na upalne dni. Wielość modeli jednak sprawia, że trudno zdecydować się na konkretny styl. Dużo osób zastanawia się motywami kwietnymi.

Czy kwieciste sukienki są w modzie?

sukienki w kwiatki

Obserwując minione lata można zauważyć, że sukienki w kwiatki pojawiały się już w kolekcji wiosennej. Ich popularność jest wynikiem uniwersalności wzoru. Kwiaty są bowiem bardzo przyjemne dla oka i wywołują pozytywne emocje. Pasują też do niemal każdej okazji. Można wybrać model odpowiedni do swojego stylu, zarówno jeśli chodzi o krój ubrania, jak i o same nadruki.

Pomimo że moda na sukienki w kwiatki zdaje się nigdy nie przemijać, to warto przede wszystkim wsłuchać się w swój własny styl. Jeśli jest to jeden z ulubionych wzorów, to trzeba się na niego decydować, nie patrząc na modę czy opinie innych.

Sukienki w kwiatki na każdą porę roku

Niektóre panie zastanawiają się, czy kwieciste wzory nie będą ograniczały użytkowania sukienki jedynie do okresu wakacyjnego. Większość osób bowiem ubiera się zwykle stereotypowo, późnym latem przechodząc w bardziej stonowane i coraz cieplejsze ubrania. Kwiecista odzież zaś zostaje schowana w szafie na wiele miesięcy.

Nie trzeba jednak ograniczać ubioru sukienek w kwiatki tylko do wiosny czy lata. Istnieje wiele możliwości połączenia tej części garderoby z innymi ubraniami. Przykładowo dobierając ją do botków i ramoneski, można uzyskać świetny zestaw na cieplejsze jesienne dni. Podobnie można bawić się stylem w zimie, a ulubiona sukienka będzie noszona z przyjemnością przez cały rok.