Modne koronkowe sukienki

Jeszcze do niedawna koronka kojarzyła się z tkaniną dedykowaną tylko i wyłącznie na wyjątkowo eleganckie okazje. Koronkowe sukienki zakładane były na przykład do teatru czy filharmonii. Najczęściej można było znaleźć modele sukienek w kolorze czarnym, a ten odcień wybitnie kojarzy się właśnie z eleganckimi okazjami. Od pewnego czasu wiele się jednak zmieniło. Jak wybrać sukienkę koronkową na co dzień? Teraz nie stanowi to problemu ze względu na wiele ciekawych modeli dostępnych w sklepach.

Jak wybrać sukienkę koronkową na co dzień?

Sukienka koronkowa świetnie sprawdzi się na wiele codziennych sytuacji. Można założyć ją na randkę lub na spacer po mieście. Będzie perfekcyjna na odświętne sytuacje takie jak na przykład przyjęcia weselne i komunijne. Najlepiej wybrać sukienki koronkowe uszyte z tkaniny w jasnych kolorach z tego typu wzorów: https://intimiti.pl/sukienki-z-koronka Pięknie prezentują się między innymi białe koronkowe sukienki, sukienki w pastelowych odcieniach różu czy błękitu. Ze względu na ozdobny charakter tkaniny najlepiej stawiać na modele, które mają maksymalnie prosty krój. Takie połączenie doskonale prezentuje się na praktycznie każdej sylwetce. Gruba koronka może mieć bowiem tendencję do optycznego pogrubiania.

Modne koronkowe sukienki w stylu boho

Prawdziwym hitem są teraz koronkowe sukienki utrzymane w stylu boho. Pięknie prezentują się na wakacjach i podczas letnich wojaży, idealnie pasują na plażę. Najczęściej to długie i powabne kreacje, które wyglądają jakby zostały zrobione na szydełku. Mają w sobie mnóstwo wakacyjnego luzu i warto wprowadzić przynajmniej taką jedną sukienkę do swojej szafy w tym roku.