Czapki dla fanów Marvela

Historia popularnych do dzisiaj bejsbolówek to dokładnie rok 1954. Nie trudno się domyślić, że czapka pierwotnie zaprojektowana została dla bejsbolistów. Pierwszymi profesjonalnymi graczami noszącymi to nakrycie głowy byli zawodnicy The Brooklyn Excelsiors – nowojorskiej drużyny grającej w futbol amerykański.

Z początku czapki posiadały niewielki daszek, w który wsadzona była tektura. Tektura ta miała chronić oczy zawodników przed mocnym słońcem. Różnice również tyczą się braku regulowanego zapięcia, które można spotkać dzisiaj na każdej czapce. Od samego początku umieszczono na tym akcesorium logo, nazwę zespołu a z czasem również i sponsorów.


Z biegiem lat czapka z daszkiem stała się nieodzownym elementem gaderoby. Popularność czapek wynika przede wszystkim z tego, że są bardzo praktyczne i wygodne. Dopasować je można w łatwy sposób do każdej stylizacji. Nie tylko tej sportowej jak dresy, legginsy, ale też np. do luźnej letniej sukienki.

Jaką czapkę wybrać?


Czapki z daszkiem Marvel są wyróżniającymi się elementami każdego stroju. Regulowane zapięcie pozwoli wygodnie wiązać długie włosy, które przeszkadzałyby w ćwiczeniu oraz zapobiegnie zsuwanie się jej z głowy. Perfekcyjna czapka z daszkiem jest lekka i komfortowa. Tego typu czapka marvel na pewno przyda się osobom, które lubią spędzać czas aktywnie. Rowerzyści, biegacze i tenisiści będą zadowoleni z posiadania takiego akcesorium.


Czapki marvel są wykonane z wysokiej jakości materiałów oddychających. Wiele ciekawych modeli zaskoczy niejednego fana produkcji amerykańskiego studia marvel. Dostępne modele są ozdobione motywami z ulubionymi superbohaterami takimi jak: SpiderMan, IronMan, DareDevil czy popularni ostatnimi czasy Avengersi, w których skład wchodzi Kapitan Ameryka, Thor, Czarna Wdowa lub Hulk