Biustonosz push up dla kogo

Biustonosz do zadań specjalnych, magik wśród biustonoszy… Uwielbiany przez miliony kobiet na świecie. Potrafiący stworzyć kuszący dekolt nawet u posiadaczek małego biustu. Jego historia sięga dziewiętnastego wieku, natomiast w 1931 roku opatentowano jego projekt opierający swoją konstrukcję na fiszbinie.  Przez kolejne lata kształt fiszbiny była zmieniana a i sam biustonosz ewaluował, aby wreszcie w 1948 r. Frederick Mellinger wprowadził na rynek model, który zasadniczo jest wzorcem do dnia dzisiejszego.

Dla kogo push up

Czy push up przeznaczony jest tylko dla posiadaczek małego biustu jak to się utarło w świadomości wielu kobiet? Nie koniecznie. Ten model biustonosza może z powodzeniem być noszony przez kobiety naprawdę hojnie obdarzone przez naturę. Raczej chodzi o dobranie odpowiedniego modelu biustonosza push up. Producenci prześcigają się w wymyślaniu innowacji, aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań kobiet. Dlatego na rynku mamy dziś modele push up, podwójny push up- który podobno potrafi powiększyć biust nawet o dwa rozmiary,  ale też różniące się od siebie wypełnieniem miseczki, które może być wykonane z gąbki lub żelu czy pianki.

Push up pięknie zbiera i unosi piersi, nadając im ponętny i apetyczny wygląd. Dzięki niemu dekolt staje się pełniejszy a co za tym idzie bardziej kobiecy. Model ten, jest idealny pod wieczorowe, mocno wycięte kreacje, które za zadanie mają skupić uwagę na dekolcie.